09
10
11
12
Shadow

VNĚJŠÍ KONTAKTNÍ ZATEPLOVACÍ SYSTÉM

Proč zateplovat? 

Ušetříte peníze

Až 75% energie, kterou spotřebujete v domácnosti, připadá na vytápění. Nedostatečně izolovaným obvodovým pláštěm budovy může unikat až 35% této energie. Zabránit tomu lze vnějším zateplením objektu.

Zlepšíte statiku objektu

 Zateplení má pozitivní vliv na statiku objektu tím, že výrazně omezí vlivy teplotních změn, které působí na konstrukci domu prostřednictvím obvodového pláště. Prodloužíte tedy životnost svého domu a ochráníte tak lépe svoji investici.

Ochráníte své zdraví

 Na studeném povrchu stěn dochází v mnohých případech ke zvýšení vlhkosti, čímž se vytváří ideální podmínky pro vznik a růst různých hub a plísní. Zateplením se zvyšuje povrchová teplota stěn v místnosti a odstraňuje se tak jedna ze základních podmínek výskytu zmiňovaných mikroorganismů. Zateplený dům navíc zabezpečuje uživateli lepší tepelnou pohodu a ustálenější vnitřní klima po celý rok.

Získáte adresu, za kterou se nebudete stydět

 Přeměna fádního domu na atraktivní bytový dům bývá často tím, co jeho obyvatelé pocítí nejdříve a nejintenzivněji. Jedná se o změnu, kterou se rádi pochlubí, která je z dálky vidět.

Zhodnotíte peníze, které jste do svého bydlení investovali

 Certifikované zateplovací systémy nejen snižují ekonomické a energetické ztráty, ale také chrání budovu před povětrnostními vlivy, čímž prodlužují životnost, zlepšují vzhled a zvyšují celkovou hodnotu domu. Jednoduše Váš majetek bude mít nyní vyšší hodnotu.

Co je to zateplovací systém?

 Zateplovací systém, označovaný ETICS (External thermal insulation composite system), je ucelený soubor komponentů, které se používají k zateplení obvodového pláště budovy. Komponenty jsou vybrány a nakombinovány tak, aby jako celek poskytovaly co nejlepší parametry zateplení a kvality stavebního díla. Jako celek jsou testovány a prověřeny, a jen tak Vám poskytují záruku dosažení deklarovaných parametrů a minimalizaci poruch stavebního díla po realizaci.